MAS Radbuza > Projekty MAP > MAP II ORP Nýřany > Co se děje

Co se děje

11. setkání Řídícího výboru

11. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Nýřany se uskuteční v úterý 19. listopadu 2019 od 13:00 v prostorách zasedací místnosti CpKP (Americká 29). Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

Čtení, nejlepší učení 2019/2020

I pro letošní školní rok pro Vás MAS Radbuza, v rámci realizace Místního akčního plánu SO ORP Nýřany, připravila projekt „Čtení, nejlepší učení“. Úvodní setkání pro letošní část projektu se uskuteční v Dobřanech 24. 9. 2019. Pozvánku na akci naleznete ZDE.

Pracovní podskupina čtenářské a matematické pregramotnosti

V termínu 20. a 21. srpna 2019 se v prostorách CpKP v Plzni uskuteční setkání Pracovní podskupiny Čtenářská a Matematická pregramotnost. V rámci pracovních skupin se uskuteční seminář pod vedením Mgr. Jiřiny Bednářové zaměřený na vzájemný vztah, vývoj a stimulace čtenářských a matematických dovedností a schopností u dítěte
předškolního věku. Pozvánku na akci najdete ZDE.

Letní škola

MAS Radbuza pořádá v rámci realizace Místních akčních plánů ve vzdělávání pro SO ORP Nýřany a SO ORP Stod „Letní školu čtenářské a matematické gramotnosti“. Pedagogové se mohou zúčastnit celé Letní školy, či případně si vybrat část zaměřenou pouze na čtenářskou nebo matematickou gramotnost. Součástí Letní školy bude i setkání Pracovních skupin Čtenářská gramotnost a Matematická gramotnost. Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

10. setkání Řídícího výboru

10. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Nýřany se uskuteční ve středu 12. června 2019 od 13:00 v prostorách zasedací místnosti Centra pro komunitní práci v Plzni (Americká 29). Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

Setkání Pracovní skupiny Čtenářská gramotnost

Zveme Vás na setkání Pracovní skupiny Čtenářská gramotnost, v rámci kterého se uskuteční závěrečné setkání k celoročnímu projektu „Čtení – nejlepší učení“. Setkání proběhne v úterý 4. června od 14:00 v ZŠ Dobřany. Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

Setkání Pracovní skupiny Matematická gramotnost

Zveme Vás na setkání Pracovní skupiny Matematická gramotnost, která se koná v rámci realizace MAP SO ORP Stod. Setkání proběhne ve středu 20. března od 13:30 v ZŠ Nýřany. Obsahem setkání je využití rozličných aplikací určených k digitálnímu hodnocení. Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

9. setkání Řídícího výboru

9. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Nýřany se uskuteční ve středu 13. března od 13:00 v prostorách zasedací místnosti Centra pro komunitní práci v Plzni (Americká 29). Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

Výtvarná soutěž

MAS Radbuza v rámci realizace projektů MAP pro SO ORP Stod a SO ORP Nýřany vyhlásilo výtvarnou soutěž na téma „Místo, kde žiji“. Soutěž je vyhlášena pro tři kategorie – MŠ, 1. stupeň ZŠ a 2. stupeň ZŠ. Jako odměny jsou připraveny pěkné ceny, tak se neváhejte přihlásit. Propozice najdete ZDE.

Plánované semináře

Ani o prázdninách nezahálíme a již jsme pro Vás domluvili semináře vedené Mgr. Michalem Dubcem – 3. prosince na téma „Emoce“ a 4. prosince seminář s názvem „Manipulace“.

Setkání ředitelů ZŠ

Již máme naplánované setkání ředitelů základních škol společné pro SO ORP Stod a SO ORP Nýřany. Sejdeme se v pátek 19. října, tentokrát v ZŠ a MŠ Hradec.

8. setkání Řídícího výboru

8. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Nýřany se uskuteční ve středu 10. října 2018 od 13:00. POZOR! Je změna místa konání – setkání se uskuteční v zasedací síni CpKP (Americká 29).