MAS Radbuza > Novinky > Mezigenerační adventní setkání
4/12 2023

Mezigenerační adventní setkání

Vánoční čas přichází a s ním i naše další předvánoční akce. Předminulý týden jsme společně s organizací YMCA Plzeň – Sluníčko Tlučná uspořádali mezigenerační adventní setkání, kde jsme vyráběli adventní věnce. Společnými silami jsme se vrhli na výrobu adventních věnců. Vůně jehličí, sušených pomerančů a různých sladkých dobrot nám zpříjemňovala atmosféru. Nechyběla ani vánoční výzdoba s hudbou, kupodivu i sníh za oknem nás okouzlil. No, prostě idylka! Předvánoční náladu již dokreslila jen slova od pana faráře, který nás krátkým výkladem o adventním čase seznámil s tím, co symbolizují jednotlivé svíčky na věnci, kde se po poprvé objevil adventní věnec a jak kdysi vypadal.

Akce se opravdu vydařila, děkujeme všem zúčastněným a přejeme hezký a hlavně poklidný advent. Těšíme se na další příjemná setkání, třeba i na akci ve vaší obci!