MAS Radbuza > Projekty MAP > Půjčovna digitálních pomůcek > Logic Town

Logic Town

Hlavolam Logik Town je nové vydání oblíbeného hlavolamu Club 2% odvozeného od známé „Einsteinovy hádanky“, kterou údajně dokáže vyřešit pouze 2% lidí. Patříte mezi ně?

Logik Town přichází s celou sadou různě obtížných zadání. Nejjednodušší úlohy jsou vhodné již pro děti od 4 let, ale ty nejobtížnější dají zabrat téměř každému. Krabice obsahuje celkem 84 úloh, které spočívají ve správném seřazení 3-5 lidí (kuchař, pilot, stavař, hasič a řidič) a stejného počtu domácích mazlíčků (zajíc, pes, kočka, želva, papoušek) do domečků stojících vedle sebe. Na každé kartě jsou vepředu symboly, které určí pouze některé vztahy mezi jednotlivými figurkami (jsou/nejsou vedle sebe, bydlí/nebydlí spolu, bydlí/nebydlí v tomto domečku, sousedí/nesousedí spolu). Stačí jen uvedené informace správně použít a umístit obyvatele na správná místa. Správnost řešení si můžete zkontrolovat na zadní straně každé karty.

Celkem k zapůjčení 8 ks.