MAS Radbuza > Projekty MAP > MAP SO ORP Stod > Co se děje

Co se děje

Webinář „Diagnostika dítěte v MŠ“

MAS Radbuza v rámci realizace MAP SO ORP Stod pořádá webinář s Mgr. Jiřinou Bednářovou z PPP Brno. Již poněkolikáté otevíráme téma „Diagnostika dítěte v mateřské škole“. Webinář je dvoudenní, koná se ve čtvrtek 13. a v pátek 14. května vždy od 8:00 do 15:30 hodin. Pozvánka na akci je ZDE.

Setkání Pracovní skupiny Rovné příležitosti

Zveme vás na setkání Pracovní skupiny Rovné příležitosti, které se bude konat ve čtvrtek 29. dubna na platformě ZOOM a jehož součástí bude webinář se zástupci Pedagogicko-psychologické poradny Plzeň. Na setkání bude prostor pro vaše případné dotazy, které nám můžete zaslat na email uvedený v pozvánce. Pozvánku naleznete ZDE.

Webinář „Neznámá zákoutí virtuálního světa“

Pokud chcete poznat aktuální trendy a současné hrozby v kyberprostoru, ve kterém se pohybují vaše děti, neváhejte se se přihlásit na interaktivní webinář „Neznámá zákoutí virtuálního světa“ pod vedením expertů na problematiku bezpečnosti on-line prostředí. Webinář je určen pro všechny rodiče a koná se v pondělí 26. dubna od 17 hodin prostřednictvím kanálu Youtube. Pozvánka na webinář ke shlédnutí ZDE.

Setkání Pracovní skupiny Čtenářská gramotnost

Další setkání Pracovní skupiny Čtenářská gramotnost se uskuteční ve středu 14. dubna od 14 hodin a jeho součástí bude webinář na téma „Rozvíjení čtenářské gramotnosti v oborech“ pod vedením Mgr. Naděždy Vlasákové. Setkání se uskuteční na platformě Teams. Pozvánku na setkání PS naleznete ZDE.

Webinář „Tvorba komiksů“

Webinář pro práci s on-line nástrojem Storyboardthat, pořádaný v rámci činnosti Pracovní skupiny Čtenářská gramotnost, se uskuteční 29. dubna 2020 od 14:30 hodin. Pozvánku na webinář naleznete ZDE.

Literární soutěž

MAS Radbuza v rámci realizace projektů MAP pro SO ORP Stod a SO ORP Nýřany vyhlásila literární soutěž na téma „Je radost nebo pohroma míti školu „na doma“? Soutěž je vyhlášena pro děti z MŠ, žáky ze ZŠ, pedagogy a rodiče. Jako odměny jsou připraveny pěkné ceny, tak se neváhejte přihlásit. Více podrobností najdete ZDE.

Webinář „Aplikace QUIZIZZ“

Webinář k webové aplikaci QUIZIZZ, pořádaný v rámci činnosti Pracovní skupiny Matematická gramotnost, se uskuteční 23. dubna 2020 od 15:00 hodin. Pozvánku na webinář naleznete ZDE.

11. setkání Řídícího výboru

11. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Stod se uskuteční ve středu 20. listopadu 2019 od 13:00 v prostorách zasedací místnosti MěÚ Stod (Sokolská 566). Pozvánka je shlédnutí ZDE.

Pracovní skupina Matematická gramotnost

Ve středu 2. října se uskuteční setkání PS Matematická gramotnost v rámci realizace MAP SO ORP Stod. Tentokrát se setkáme v Základní škole ve Stodě a podtitul Pracovní skupiny bude znít: „Využití beebotů a ozobotů ve výuce“. Setkání proběhne od 13:00. Pozvánku na akci můžete shlédnout ZDE.

Čtení, nejlepší učení 2019/2020

I pro letošní školní rok pro Vás MAS Radbuza, v rámci realizace Místního akčního plánu SO ORP Stod, připravila projekt „Čtení, nejlepší učení“. Úvodní setkání pro letošní část projektu se uskuteční v Dobřanech 24. 9. 2019. Pozvánku na akci naleznete ZDE.

Pracovní podskupina čtenářské a matematické pregramotnosti

V termínu 20. a 21. srpna 2019 se v prostorách CpKP v Plzni uskuteční setkání Pracovní podskupiny Čtenářská a Matematická pregramotnost. V rámci pracovních skupin se uskuteční seminář pod vedením Mgr. Jiřiny Bednářové zaměřený na vzájemný vztah, vývoj a stimulace čtenářských a matematických dovedností a schopností u dítěte
předškolního věku. Pozvánku na akci najdete ZDE.

Letní škola

MAS Radbuza pořádá v rámci realizace Místních akčních plánů ve vzdělávání pro SO ORP Nýřany a SO ORP Stod „Letní školu čtenářské a matematické gramotnosti“. Pedagogové se mohou zúčastnit celé Letní školy, či případně si vybrat část zaměřenou pouze na čtenářskou nebo matematickou gramotnost. Součástí Letní školy bude i setkání Pracovních skupin Čtenářská gramotnost a Matematická gramotnost. Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

10. setkání Řídícího výboru

10. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Stod se uskuteční v úterý 11. března 2019 od 13:00 hodin v prostorách zasedací síně MěÚ Stod (nám. ČSA 294). Pozvánka je shlédnutí ZDE.

Setkání Pracovní skupiny Čtenářská gramotnost

Zveme Vás na setkání Pracovní skupiny Čtenářská gramotnost, v rámci kterého se uskuteční závěrečné setkání k celoročnímu projektu „Čtení – nejlepší učení“. Setkání proběhne v úterý 4. června od 14:00 v ZŠ Dobřany. Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

Setkání Pracovní skupiny Matematická gramotnost

Zveme Vás na setkání Pracovní skupiny Matematická gramotnost, která se koná v rámci realizace MAP SO ORP Stod. Setkání proběhne ve středu 20. března od 13:30 v ZŠ Nýřany. Obsahem setkání je využití rozličných aplikací určených k digitálnímu hodnocení. Pozvánka je ke shlédnutí ZDE.

9. setkání Řídícího výboru

9. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Stod se uskuteční v úterý 12. března 2019 od 13:00 hodin v prostorách zasedací síně MěÚ Stod (nám. ČSA 294). Pozvánka je shlédnutí ZDE.

Výtvarná soutěž

MAS Radbuza v rámci realizace projektů MAP pro SO ORP Stod a SO ORP Nýřany vyhlásilo výtvarnou soutěž na téma „Místo, kde žiji“. Soutěž je vyhlášena pro tři kategorie – MŠ, 1. stupeň ZŠ a 2. stupeň ZŠ. Jako odměny jsou připraveny pěkné ceny, tak se neváhejte přihlásit. Propozice najdete ZDE.

Plánované semináře

Ani o prázdninách nezahálíme a již jsme pro Vás domluvili semináře vedené Mgr. Michalem Dubcem – 3. prosince na téma „Emoce“ a 4. prosince seminář s názvem „Manipulace“.

Setkání ředitelů ZŠ

Již máme naplánované setkání ředitelů základních škol společné pro SO ORP Stod a SO ORP Nýřany. Sejdeme se v pátek 19. října, tentokrát v ZŠ a MŠ Hradec.

8. setkání Řídícího výboru

1. setkání Řídícího výboru MAP SO ORP Stod se uskuteční 9. října 2018 v zasedací síni MěÚ Stod od 13:00.