MAS Radbuza > Projekty MAP > Půjčovna digitálních pomůcek > Ozobot bit

Ozobot bit

OZOBOT BIT je oblíbený a cenami ověnčený minibot, který je zase o něco chytřejší! OZOBOT BIT je interaktivní hračka, která rozvíjí kreativitu a logické myšlení. Zároveň je to ale skvělá didaktická pomůcka představující nejkratší a nejzábavnější cestu ke skutečnému programování i robotice. Barevná řeč ozokódů a vlastní inteligence Ozobot využívá ke komunikaci unikátní barevný jazyk založený na různých variacích zelené, modré a červené, přičemž každá variace znamená pro Ozobota jiný povel.

Přednosti tohoto drobného robůtka s velkým mozkem je rychlé a snadné programování pomocí intuitivního editoru OzoBlockly, který si otevřete v jakémkoliv webovém prohlížeči. Nebo si pro začátek vezměte jen pár fixů a papír a nakreslete Ozobotovi dráhy plné křižovatek, zatáček, a hlavně příkazů – ozokódů. Postavte Ozobota na displej tabletu a řešte logické úkoly, naprogramujte choreografii na svou oblíbenou písničku nebo si zahrajte deskové hry s přáteli.

Vy si u nás můžete rezervovat sadu 18 ks ozobotů, ke kterým dodáme také vybavení pro kódování na papíře, příslušenství pro nabíjení, překážky a návleky k rozlišení ozobotů a tištěného průvodce. Jako doplněk půjčujeme dřevěné puzzle.

Celkem k zapůjčení 36 ks.