MAS Radbuza > Místní akční skupina > Seznam členů

Seznam členů

Seznam členů MAS dle zařazení do zájmových skupin

Zde naleznete seznam členů MAS Radbuza, z.s. podle jejich zařazení do jednotlivých zájmových skupin a příslušnost k sektoru.

Zemědělství a podnikání

NÁZEV ČLENA SEKTOR
1. Dnešická zemědělská a.s. (Malá Vlasta) soukromý
2. Zemědělská výroba Milknatur, a.s. (Sikyta František, MVDr.) soukromý
3. AGRO ENERGY CZ spol. s r.o. (Štefánek Václav) soukromý
4. Toman David (FOP) soukromý
5. Foistův statek s.r.o. (Foist Jiří) soukromý

 

Životní prostředí a ochrana krajiny

NÁZEV ČLENA SEKTOR
1. Mičová Lenka, Ing. (aktivní občan) soukromý
2. Kubernátová Andrea, Ing. (aktivní občan) soukromý
3. obec Vejprnice (Sihelská Věra, Ing.) veřejný
4. město Dobřany (Trdlička Michal) veřejný


Obnova a rozvoj obcí

NÁZEV ČLENA SEKTOR
1. obec Líně (Gotthart Michal, Bc.) veřejný
2. město Stod (Vlk Jiří, Bc.) veřejný
3. obec Neuměř (Kolář Antonín) veřejný
4. Konvalinková Jaroslava, Ing. (aktivní občan) soukromý
5. obec Kozolupy (Opltová Michaela, Ing.) veřejný
6. obec Tlučná (Opl Jan, Mgr.) veřejný
7. Mašková Eva, Mgr. (aktivní občan) soukromý
8. Město Holýšov (Burianová Alena) veřejný
9. obec Trnová (Šumlovová Petra, Bc.) veřejný
10. obec Příšov (Šmídlová Olga) veřejný

 

Vzdělávání a sociální problematika

NÁZEV ČLENA SEKTOR
1. obec Kvíčovice (Bostl Jan, Ing.) veřejný
2. obec Úherce (Matoušek Miloslav) veřejný
3. Mateřská škola Kvíčovice, okres Domažlice, příspěvková organizace (Beranová Wildová Michaela) veřejný
4. Tvrdá Alena, Mgr. (aktivní občan) soukromý

 

Kulturní dědictví a cestovní ruch

NÁZEV ČLENA SEKTOR
1. Obecně prospěšná společnost při společnosti PEGISAN (Drhovský Karel, Ing.) soukromý
2. Korec Ivan (aktivní občan) soukromý
3. Český svaz ochránců památek z.s. (Šusová Miroslava) soukromý
4. „Dědictví předků, o.s.“ (Valenčat Jiří) soukromý
5. Spolek Klášter Chotěšov (Vápeník Miroslav) soukromý
6. obec Ledce (Mareš Jiří) veřejný
7. obec Chotíkov (Hirschfeldová Eva, Ing.) veřejný
8. Černík Roman, Mgr., MgA. (aktivní občan) soukromý

 

Spolková činnost

NÁZEV ČLENA SEKTOR
1. Pionýr, z. s. – Pionýrská skupina Hradec (Heřmanová Danuše) soukromý
2. obec Chotěšov (Koláček Daniel) veřejný
3. SH ČMS – Sbor dobrovolných hasičů Štichov (Malý Václav) soukromý
4. Nevečeřal Jan, Ing. (aktivní občan) soukromý
5. BUDULÍNEK, z. s. (Adamcová Pavla, Bc.) soukromý
6. Vochomůrky, z.s. (Boubelová Lucie, Ing.) soukromý
7. Kulturní spolek pro Chotíkov (Kodlová Mirka) soukromý