MAS Radbuza > Místní akční skupina > Orgány MAS

Orgány MAS

VÝKONNÁ RADA

Složení:

NÁZEV ČLENA SEKTOR ZÁJMOVÁ SKUPINA
obec Kvíčovice – Ing. Jan Bostl (předseda) veřejný vzdělávání a sociální problematika
Ing. Andrea Kubernátová (místopředseda) soukromý životní prostředí a ochrana krajiny
„Dědictví předků, o.s.“ – Jiří Valenčat (místopředseda) soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch
Pionýr, z. s. – Pionýrská skupina Hradec – Danuše Heřmanová soukromý spolková činnost
BUDULÍNEK, z. s. – Bc. Pavla Adamcová soukromý spolková činnost
obec Kozolupy – Ing. Michaela Opltová veřejný obnova a rozvoj obcí
obec Neuměř – Antonín Kolář veřejný obnova a rozvoj obcí

Usnesení a zápisy z jednání

Termíny jednání VR v roce 2021: 12.1, 9.2., 9.3.(zrušené), 13.4., 11.5., 8.6., 13.7.(zrušené), 10.8., 9.9., 14.10., 11.11. a 17.12. vždy od 12:30 hodin.

DOZORČÍ RADA

Složení:

NÁZEV ČLENA SEKTOR ZÁJMOVÁ SKUPINA
Mateřská škola Kvíčovice, okres Domažlice, příspěvková organizace – Michaela Beranová Wildová (předseda) veřejný vzdělávání a sociální problematika
obec Líně – Bc. Michal Gotthart veřejný obnova a rozvoj obcí
Ing. Jaroslava Konvalinková soukromý obnova a rozvoj obcí

Usnesení a zápisy z jednání

 

VÝBĚROVÁ KOMISE

Složení:

NÁZEV ČLENA SEKTOR ZÁJMOVÁ SKUPINA
Vochomůrky, z.s. – Ing. Lucie Boubelová soukromý spolková činnost
Ing. Lenka Mičová (předseda) soukromý životní prostředí a ochrana krajiny
obec Tlučná – Mgr. Jan Opl veřejný obnova a rozvoj obcí
obec Úherce – Miloslav Matoušek veřejný vzdělávání a sociální problematika
Český svaz ochránců památek z.s.- Miroslava Šusová soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch

Usnesení a zápisy z jednání

 

VALNÁ HROMADA

NÁZEV ČLENA SEKTOR ZÁJMOVÁ SKUPINA
1. BUDULÍNEK, z. s. (Adamcová Pavla, Bc.) soukromý spolková činnost
2. obec Kvíčovice (Bostl Jan, Ing.) veřejný vzdělávání a sociální problematika
3. Obecně prospěšná společnost při společnosti PEGISAN (Drhovský Karel, Ing.) soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch
4. obec Líně (Gotthart Michal, Bc.) veřejný obnova a rozvoj obcí
5. Pionýr, z. s. – Pionýrská skupina Hradec (Heřmanová Danuše) soukromý spolková činnost
6. město Stod (Vlk Jiří, Bc.) veřejný obnova a rozvoj obcí
7. obec Chotěšov (Koláček Daniel) veřejný spolková činnost
8. obec Neuměř (Kolář Antonín) veřejný obnova a rozvoj obcí
9. Konvalinková Jaroslava, Ing.  (aktivní občan) soukromý obnova a rozvoj obcí
10. Korec Ivan  (aktivní občan) soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch
11. Mašková Eva, Mgr. – aktivní občan soukromý obnova a rozvoj obcí
12. Kubernátová Andrea, Ing.  (aktivní občan) soukromý životní prostředí a ochrana krajiny
13. Dnešická zemědělská a.s. (Malá Vlasta) soukromý zemědělství a podnikání
14. SH ČMS – Sbor dobrovolných hasičů Štichov (Malý Václav) soukromý spolková činnost
15. obec Úherce (Matoušek Miloslav) veřejný vzdělávání a sociální problematika
16. Mičová Lenka, Ing. (aktivní občan) soukromý životní prostředí a ochrana krajiny
17. Nevečeřal Jan, Ing. (aktivní občan) soukromý spolková činnost
18. obec Tlučná (Opl Jan, Mgr.) veřejný obnova a rozvoj obcí
19. obec Kozolupy (Opltová Michaela, Ing.) veřejný obnova a rozvoj obcí
20. obec Vejprnice (Sihelská Věra, Ing.) veřejný životní prostředí a ochrana krajiny
21. Zemědělská výroba Milknatur, a.s. (Sikyta František, MVDr.) soukromý zemědělství a podnikání
22. AGRO ENERGY CZ spol. s r.o. (Štefánek Václav) soukromý zemědělství a podnikání
23. Český svaz ochránců památek z.s. (Šusová Miroslava) soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch
24. město Dobřany (Trdlička Michal) veřejný životní prostředí a ochrana krajiny
25. „Dědictví předků, o.s.“ (Valenčat Jiří) soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch
26. Spolek Klášter Chotěšov (Vápeník Miroslav) soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch
27. Mateřská škola Kvíčovice, okres Domažlice, příspěvková organizace (Beranová Wildová Michaela) veřejný vzdělávání a sociální problematika
28. Město Holýšov (Burianová Alena) veřejný obnova a rozvoj obcí
29. Vochomůrky, z.s. (Boubelová Lucie, Ing.) soukromý spolková činnost
30. obec Ledce (Mareš Jiří) veřejný kulturní dědictví a cestovní ruch
31. Kulturní spolek pro Chotíkov (Kodlová Mirka) soukromý spolková činnost
32. Tvrdá Alena, Mgr. (aktivní občan) soukromý vzdělávání a sociální problematika
33. obec Chotíkov (Hirschfeldová Eva, Ing.) veřejný kulturní dědictví a cestovní ruch
34. obec Trnová (Šumlovová Petra, Bc.) veřejný obnova a rozvoj obcí
35. obec Příšov (Šmídlová Olga) veřejný obnova a rozvoj obcí
36. Černík Roman, Mgr., MgA. (aktivní občan) soukromý kulturní dědictví a cestovní ruch
37. Spolek pro Kaznějov (Bílá Valentýna) soukromý spolková činnost
38. Lesní mateřská škola a ekocentrum Berounka (Peroutková Marie, Mgr.) soukromý vzdělávání a sociální problematika
39. Umělecké kovářství Brož (Brož Jiří, Mgr.) soukromý zemědělství a podnikání
40. Lesní mateřská škola Sasanka (Römanová Markéta, Bc.) soukromý vzdělávání a sociální problematika

Usnesení a zápisy z jednání

Archiv složení volených orgánů

Tabulku s přehledem složení volených orgánů v předchozích funkčních obdobích naleznete ZDE.